Wakacje z pieskiem

Wakacje nad morzem z pieskiem

Zasady dla naszych czworonożnych Gości

Poniżej przedstawiamy kilka ważnych wskazówek dotyczących urlopu z psem w domu wakacyjnym. Jeśli uznacie Państwo, że nie będą to dla Państwa i dla pieska komfortowe warunki podczas pobytu u nas, to prosimy o przemyślenie decyzji o przyjeździe z psem.

Kochamy wszystkie zwierzaki, ale akceptujemy przyjazd tylko z psem i po uprzednim kontakcie z właścicielem ośrodka i zaakceptowaniu wszystkich warunków dotyczących pobytu z psem. Jeśli chcesz przyjechać do nas ze swoim czworonożnym przyjacielem najpierw zadzwoń: 696 247 023. Przyjazd z pieskiem wiąże się także z dodatkową, jednorazową opłatą za cały pobyt w wysokości 100 zł.

 

Zalecenia

  • Aby uniknąć ewentualnych nieporozumień, prosimy o zwracanie uwagi na sąsiadów i zachowanie ciszy przez psa, szczególnie w nocy.
  • W domkach pieskom nie wolno spać w łóżkach oraz przebywać na sofach.
  • Może się zdarzyć, że psy po spacerach i wycieczkach wniosą do Państwa domku brud. W takim przypadku prosimy o posprzątanie kwatery, a w razie potrzeby również mebli.
  • Psy nie powinny załatwiać swoich potrzeb na terenie ośrodka. W tym celu należy pieska wyprowadzić poza posesję. Jeśli jednak piesek załatwi się na terenie ośrodka to bezwzględnie trzeba po nim posprzątać.
  • Z uwagi na obecność na terenie ośrodka innych gości (w tym dzieci), w celu zapewnienia bezpiecznego pobytu, pieski nie mogą poruszać się po ośrodku bez smyczy i nadzoru właściciela.

 

Odpowiedzialność

Jeśli po Państwa wyjeździe konieczne będzie dodatkowe sprzątanie, zostaniecie Państwo obciążeni kosztami. Jako właściciel zwierzęcia jesteś odpowiedzialny za wszelkie szkody i zanieczyszczenia spowodowane przez Twoje zwierzę w wynajmowanym lokalu, jego wyposażeniu i otoczeniu.

Wiemy, że są to rzeczy oczywiste i każdy je akceptuje, ale niestety w praktyce często wygląda to inaczej. Liczymy na to, że będziecie się Państwo stosować do tych zasad.

Wychodzimy z założenia, że zawsze postępujesz jak odpowiedzialny miłośnik zwierząt i życzymy Tobie i Twojemu czworonożnemu przyjacielowi wspaniałego pobytu w naszym ośrodku wakacyjnym!

 

W nagłych przypadkach…

Jeśli piesek potrzebuje pomocy weterynarza poniżej podajemy adresy najbliższych przychodni dla zwierząt:

Gabinet weterynaryjny „Pazurek”
ul. Kolejowa 61, 78-111 Ustronie Morskie
tel. 608 412 586
https://gabinet-weterynaryjny-pazurek.business.site/

Gabinety Weterynaryjne Franciszkańska
ul. Franciszkańska 104B, 75-257 Koszalin
tel. 733 753 739
http://nowa.lecznica.org